spolecenske a firemky

Firemní a společenské akce

Dlouhodobě se zaměřujeme na realizaci programových vstupů v rámci firemních a společenských akcí. Na základě vašeho požadavku připravíme návrh programového plánu, který bude nastaven dle tematického zaměření akce a vašich dalších konkrétních představ.

Stráže s halapartnami

Stráže s halapartnami, puškami nebo pochodněmi v různých dobových uniformách a kostýmech.

Vhodné například pro rauty a firemní prezentace.
agenturabene.straze

Bubble Show

Hledáte netradiční a efektní zpestření Vámi pořádané akce? Pro tyto případy máme připravenu Bubble show.
Ideální pro firemní nebo společenské akce, skvěle pobaví každou společnost. Úžasná podívaná se spoustou bublin Vás zcela jistě nezklame. V případě Vašeho zájmu je možné realizovat „bublinový workshop“, který ještě umocní Vaše zážitky z této netradiční a úžasné produkce.
agenturabene.bubbleshow.1 agenturabene.bubbleshow

Historické hry a soutěže

Různé historické disciplíny jako je házení věnečků na ostří kopí, zatloukání hřebíků ostřím sekery, nabodávání prstenu kordem, sekání jablek katovskou sekerou, hra skořápky,házení podkovou, atd.
DSC_0104 DSC_0193

Výstava a ukázky historických zbraní

Prezentace chladných a palných zbraní, doplněná odborným výkladem. Lze rozšířit o soutež  v určování dobového zařazení zbraní dle předložených obrázků. Pokud jsou vhodné prostorové podmínky, je možnost výstřelu z historické zbraně.
Vhodné pro veškeré společenské akce a rauty.

TANEČNICE

Samostatné taneční vystoupení nebo komponované programy s různým tématickým zaměřením, např. Charleston, Kankán, mexické tance, plesové tance 19.století. Dále nabízíme přehlídky historických šatů a přehlídky historického spodního prádla. Produkce je provázena dobovou hudbou, v případě přehlídek je možné doplnit odborným výkladem. Zajistíme také vystoupení country tanců nebo irských tanců. Produkci je možné pojmout formou workshopu s aktivním zapojením návštěvníků.
prehlidky_spodni_pradlo%20(6)[1]

FAKÍR

Fakírský výstup, polykání a plivání ohně, rohožka s hřebíky. Zajímavou možností je doplnění fakírské produkce o taneční vystoupení orientální tanečnice nebo šermířský souboj „ohnivými“ meči.
DSC_0270

Hudební produkce

Ještě nemáte zajištěnou hudební produkci na Vámi pořádané akci? Jsme schopni zajistit hudební produkci včetně technického zázemí. Bohatý výběr světových a českých hitů se skvělým aranžmá je samozřejmostí. Hudba k tanci i poslechu určitě obohatí program Vaší akce.

Šermířská vystoupení

Připravíme pro Vás šermířské souboje, ukázky nebo celá komponovaná představení z různých období, formou humornou i vážnou. Produkce lze provádět v dení i noční dobu. Souboje hořícími zbraněmi doplněné dalšími efekty jsou zajímavým zpestřením akcí, pořádaných do pozdních večerních hodin.

Historická hudba

Pokud je Vaše akce tématicky zaměřena do historického období, zajistíme pro Vás historickou hudbu dle konkrétního historického období. Při produkci jsou používány tradiční historické nástroje, jakými jsou například šalmaj, cistra, davul, dudy, zobcová flétna … Produkci lze realizovat bez elektrického ozvučení na otevřeném prostoru.

Slavnostní Fanfáry

Efektním a velmi působivým doplněním Vámi pořádané akce jsou slavnostní fanfáry. Mimo zahájení akce je možné je využít při vyhlašování důležitých informací nebo uvedení významných projevů. Dobově lze tuto produkci zařadit do období dle konkrétního požadavku.

Výstřel z děla

Možnost výstřelu replikou barokního děla, z období třicetileté války. Nabízíme možnost odpálení děla klientem za asistence zkušeného šermíře. V případě Vašeho zájmu lze čestnou salvu provést také z perkusních nebo křesadlových pušek.
delo

Zapůjčení dobových kostýmů

Pro Vaši akci, tématicky laděnou do historického období, zajistíme zapůjčení dobových kostýmů. Druh kostýmů budeme řešit dle konkrétní Vámi pořádané akce. Zajistíme zkoušku kostýmů, dovoz na místo akce a odvoz zpět po skončení akce.

Catering

Pro Vaši akci zajistíme kompletní catering, včetně veškerých doprovodných činností. Výběr jídel a nápojů bude proveden na základě konzultace s Vámi a dle Vašich požadavků na průběh a tématické zaměření akce.

Dobová střelnice z luku a kuše

Střelba z luku nebo kuše na dobové střelnici. Používáme luky a kuše, které svým vzhledem napodobují historické zbraně. Klademe maximální důraz na bezpečnost. Střeliště je zajištěno proti vylétnutí střely mimo vymezený prostor. Produkce je prováděna pod dozorem zkušeného šermíře.
DSC_0509

Kejklíři

Žonglování s míčky a kužely. Ukázka kejklířských a artistických dovedností s talíři, balónky a mačetami. V rámci produkce mohou být zapojeni také diváci a vyzkoušet si svou dovednost. Lze připravit samostatnou kejklířskou produkci nebo tyto dovednosti samostatně vložit do jednotlivých programových bloků Vaší akce.
10)

Orientální tanečnice

Taneční vystoupení jedné nebo více tanečnic. Nabízíme turecký tanec, egyptský tanec, tanec se závojem, tanec s křídly, tanec s ohňovými vějíři, atd. Zajímavou možností je využití této taneční produkce jako součást vystoupení fakíra.
4)