hrady zamky

Hrady a zámky

Na základě dlouhodobých zkušeností s realizací vystoupení na hradech a zámcích jsem připravili projekt, který je zaměřen přímo na tyto, turisticky velmi žádané, objekty. V rámci tohoto projektu jsme připravili tři samostatná vystoupení, která jsou nastavena tak, aby plně splňovala podmínky realizace v historických objektech. Vystoupení jsou technicky a prostorově nenáročná a nevyžadují žádné zvláštní podmínky realizace. S ohledem na turistický provoz jsou vystoupení nastavena tak, že je možné je opakovat pro jednotlivé prohlídky, možná je také kombinace jednotlivých vystoupení.

Varieté Beneto  

Kejklířsko – šermířská produkce s interaktivním zapojením diváků po celou dobu vystoupení. Celé představení je nastaveno jako vystoupení historické herecké společnosti a vybraní diváci jsou součástí jednotlivých vstupů jako např. prostřelení hlavy, prostřelení poháru, házení nožů, výuka šermu. Vše je prováděno pomocí triků nebo iluzí a připraví divákům nevšední zážitky. Dobově lze vystoupení zaměřit dle vašeho požadavku, od renesance až po začátek 20.století. Produkce je vhodná pro veškeré firemní a společenské akce. Možnost realizace v interiéru nebo v exteriéru.

Černá růže

Divadelně šermířské představení z období baroka, z prostředí pirátů. Celá produkce je podkreslena hudbu, není zde mluvené slovo. Veškeré dějové změny se odehrávají prostřednictvím změny hudebního motivu. Dějově jde o „obvyklý“ spor mezi tanečnicí a šermířem. Lehkou formou, s nadsázkou, je zde představena kombinace šermu, tance a romantiky. Produkce je vhodná pro veškeré firemní a společenské akce. Možnost realizace v interiéru nebo v exteriéru.