mesta mestske slavnosti

Městské slavnosti

V naší prezentaci naleznete rozsáhlou nabídku programových vstupů pro vámi připravovanou akci. Další programové vstupy, které mohou být vhodné pro městské a obecní slavnosti naleznete v sekci „firemní a společenské akce. Dle typu vámi pořádané akce je možné využít některou z uvedených produkcí.

Ohňostroje

Komponované ohňostroje a pyrotechnické efekty různého rozsahu a pro různé příležitosti,
s hudebním doprovodem. Pro akce menšího rozsahu nabízíme přízemní ohňostroje a efekty.
ohnost

JEZDECKÉ UKÁZKY

Pro Vaši akci připravíme jezdecké ukázky v historickém období dle tématického zaměření Vámi pořádané akce. Ukázky westernového ježdění, výcviku koně,  jezdecké ukázky různých vojenských jednotek, včetně „bojových“ ukázek. To vše je možné zajistit pro Vaši akce dle konkrétních požadavků.

ŠERMÍŘSKÉ VYSTOUPENÍ

Připravíme pro Vás šermířské souboje, ukázky nebo celá komponovaná představení z různých období, formou humornou i vážnou. Produkce lze provádět v dení i noční dobu. Souboje hořícími zbraněmi doplněné dalšími efekty jsou zajímavým zpestřením akcí, pořádaných do pozdních večerních hodin.

Výstava dravých ptáků

Představíme Vám z bezprostřední blízkosti dravé ptáky, kteří se u nás vyskytují, např. sokol, orel, výr nebo poštolka. >Součástí této prezentace je ukázka výcviku a letu dravce. Dravé ptáky lze vhodně pro děti doplnit projížďkou na ponících.
02big

Mistr biče

Jedinečná produkce, ve zcela mimořádném provedení. Ukázky práce s bičem, včetně sekání papíru, zkrácení cigarety v ústech a další skvělé ukázky mistrovské práce s bičem.Produkce je doplněna ohňovými efekty a ukázkou dovednosti s koltem.
DSC_0216

Projížďky na koních

Pro malé, ale také velké návštěvníky připravíme projížďky na koních nebo ponících. Celá produkce je zajišťována zkušenými instruktory, kteří pocelou dobu zajišťují bezpečnost a podporu pro návštěvníky.

Rytířské turnaje

Honosné zbroje, ušlechtilí koně a stateční rytíři v souboji o přízeň krásných dam. To vše zajistíme a připravíme pro Vámi pořádanou akci. Pod dohledem herolda se ry\tíři utkají v obvyklých dovednostech a předvedou své mistrovstv.

Historická hudba

Pokud je Vaše akce tématicky zaměřena do historického období, zajistíme pro Vás historickou hudbu dle konkrétního historického období. Při produkci jsou používány tradiční historické nástroje, jakými jsou například šalmaj, cistra, davul, dudy, zobcová flétna … Produkci lze realizovat bez elektrického ozvučení na otevřeném prostoru.

Show praporečníků

Házení praporů, točení a různé další produkce jednotlivců i celýc formací praporečníků je vítaným a efektním doplněním programu pro Vámi připravovanou akci. Mimo vlastní vystoupení lze využít do slavnostních průvodů.

063_Monadria_Polygamica

Dobové řemeslné stránky

Pro Vámi připravované městské slavnosti zajistíme dobové stánky s odpovídajícím, tématicky laděným zbožím. Dále zajistíme řemeslné stánky dle Vašeho výběru. U vybraných řemesel je možné provádět ukázky výroby, v některých případech také z řad návštěvníků. Tato aktivita je vítaným zpestřením historických akcí.

kovář